Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej a kvaš na kartonu, 62 x 48 cm, rámováno, signováno vpravo dole B. Jaroněk. Řezbář a grafik. Významné jsou jeho barevné grafiky národopisně orientované. Autor viz T 1/423, V 2/534, TB 18/433, B 6/43, NEČVU 1/315.